Nasi Klienci mają pewność, że całość zlecenia zostanie wykonana precyzyjne oraz gwarancję najwyższej jakości tłumaczenia

Rozumiejąc jak charakterystyczną i skomplikowaną branżą jest medycyna, zatrudniamy tłumaczy specjalistów, którzy są nie tylko filologami czy lingwistami, ale przede wszystkim są ściśle związani z tą właśnie dziedziną.  Aby dokonywać prawidłowych przekładów różnego rodzaju historii chorób, wypisów ze szpitala, zaświadczeń lekarskich czy wyników badań z języka polskiego na niemiecki, bądź też w drugą stronę, należy znać aktualną nomenklaturę, która, tak samo jak technologie leczenia, ulega ciągłym przekształceniom i ewaluacji. Niezależnie od tego, czy potrzebne jest Ci tłumaczenie na język naszych zachodnich sąsiadów, czy też z ich języka, zwróć się do nas, a my, we współpracy z naszymi translatorami, zapewnimy Ci przekład, który będzie wysokiej jakości, dodatkowo wielokrotnie sprawdzony pod każdym kątem. Żadne ze słów oraz sformułowań, które pojawią się w tekście nie sprawi nam problemu z przetłumaczeniem, a tym samym z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na Twoje zdrowie.

Tłumaczenia medyczne wykonywane są przez profesjonalnych tłumaczy z odpowiednią wiedzą, wykształceniem i doświadczeniem

Medycyna, to nauka empiryczna, czyli opierająca się na doświadczeniu, która obejmuje całość wiedzy o człowieku i jego chorobach, oraz możliwych sposobach leczenia i zapobiegania. Zajmowali się nią już starożytni, w tym Hipokrates. Na przestrzeni lat uległa licznym przemianom, a dodatkowo znacznie zwiększyła zakres swoich zainteresowań. Każdego roku przybywa kolejnych dziedzin, które zajmują się poszczególnymi, bardzo szczegółowymi zagadnieniami z tego obszaru. Dlatego też w naszym biurze zatrudniamy tłumaczy, którzy, tak jak medycyna, opierają się na doświadczeniu zdobywanym przez wiele lat pracy z przekładami językowymi w każdym z odgałęzieni tej branży. Wykonają oni tłumaczenia zarówno na język niemiecki, jak i z tego języka na polski w dziedzinach : endokrynologia, ortopedia, stomatologia, kardiologia, okulistyka, dermatologia, psychologia czy neurologia. Jeśli nie chcesz ryzykować pomyłek w przekładzie, zwróć się do nas a nasi tłumacze zagwarantują, że tekst wynikowy będzie wykonany na czas, bezbłędnie i za rozsądną cenę.

Tłumaczenia medyczne – przysięgłe

Współpracujemy również z tłumaczami przysięgłymi, których nazwiska znajdą Państwo na oficjalnej liście Ministerstwa Sprawiedliwości. Są to osoby godne zaufania oraz posiadające dogłębną wiedzę na temat języków, z którymi pracują. Zwracając się do nas masz pewność, że tłumaczenie poświadczone historii Twojej choroby, wyników badań czy wypisu ze szpitala wykonają profesjonaliści, którzy nie tylko tłumaczą w parze językowej polski-niemiecki, ale również są ściśle związani z dziedziną medycyny, a w razie potrzeby poświadczą przekład, który już posiadasz.

Tłumaczenia medyczne 22 listopada 2014