Profesjonalne tłumaczenia CV na język niemiecki

Tłumaczenia CV

Nowe CV – nowa szansa na rynku pracy

Profesjonalna pomoc w zaistnieniu na zachodnim rynku pracy

List motywacyjny, CV i życiorys często, by nie powiedzieć zawsze, odgrywają kluczową rolę w podjęciu decyzji przez pracodawcę czy dać szansę potencjalnemu pracownikowi i zatrudnić go chociażby na okres próbny. Dlatego przekłady tak ważnych dokumentów zawsze muszą być dokonywane z należytą starannością i dokładnością. Zespół naszych tłumaczy, którzy od wielu lat działają w obszarze tego rodzaju tłumaczeń, bez problemu przełoży dla Ciebie wszystko – na język niemiecki, oraz z niemieckiego na polski, zapewniając tym samym, że przyczyni się do Twojego sukcesu.

Tłumaczenia niemiecki techniczne

CV i list motywacyjny to nie tylko dane

Jak przemówić do rekrutera, od którego będzie zależało czy dostaniemy szansę i zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Sprawa wydaje się być prosta i oczywista, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Aby nasz list motywacyjny, w którym polecamy własną kandydaturę na dane stanowisko przyniósł zamierzone efekty, należy pamiętać o tym, że w każdej kulturze kładzie się nacisk na inne cechy charakteru pracownika. Idąc dalej, nasi zachodni sąsiedzi szczególnie zwracają uwagę na punktualność i dokładność, które niejednokrotnie mają większy wpływ na końcową decyzję niż doświadczenie w danej pracy. Dlatego też, jeśli chcesz mieć pewność, że Twój list motywacyjny wywrze pozytywne wrażenie na niemieckim pracodawcy – zgłoś się do nas, a nasi tłumacze bez problemu przełożą z polskiego na niemiecki, lub na odwrót, wszystko czego potrzebujesz.

Fachowe słownictwo

Rynek pracy, szczególnie w Niemczech, posiada niezwykle bogatą bazę ofert pracy, w tym wiele skierowanych do polskich specjalistów i fachowców. W związku z ogromną różnorodnością słownictwa występującego w danych branżach fachowiec, który dokonuje tłumaczenia Twojego CV musi posiadać znajomość specjalistycznych wyrazów, w dziedzinie, której ono dotyczy. Poprawny przekład na język niemiecki z polskiego, lub w drugą stronę nie jest możliwy, jeśli dany tłumacz równocześnie nie jest wykształcony w tym kierunku. Jest sprawą oczywistą, że innych nazw będą wymagać zaświadczenia o ukończonych kursach z zakresu hydrauliki, fryzjerstwa, marketingu czy prawa. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zatrudniamy tłumaczy, których wachlarz umiejętności jest bardzo szeroki, równocześnie gwarantując, że każdy przekład będzie dopasowany pod względem merytorycznym do danej dziedziny.

Zamów darmową i niezobowiązującą wycenę tłumaczenia CV na niemiecki

Zauważasz na stronie firmy ogłoszenie, które wydaje się być spełnieniem Twoich marzeń a Ty idealnym kandydatem na dane stanowisko? Nie wahaj się ani chwili. Wyślij do nas swoje CV, które chcesz przetłumaczyć na niemiecki, a my bezpłatnie wycenimy koszt jego tłumaczenia. Tak samo sprawa wygląda z tłumaczeniami na polski z języka naszych zachodnich sąsiadów. Jesteś specjalistą, który przez lata pracował za granicą, a teraz marzy Ci się powrót do korzeni? Nic prostszego. Prześlij dokumenty a nasi specjaliści bez problemu przełożą wszystko na język polski.  To samo tyczy się sytuacji, gdy wolisz rozwijać swoją zawodową karierę na rynku niemieckim. Zdając sobie sprawę, że za zachodnią granicą dużo łatwiej o dobre zarobki i satysfakcjonującą pracę, wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń, tak abyś już w momencie starania się o stanowisko mógł pokazać się z najlepszej strony, zwiększając tym samym swoją przewagę nad innymi kandydatami. Zgłoś się do  nas, a nasi tłumacze, szybko i profesjonalnie dokonają tłumaczenia na język niemiecki CV, życiorysu i listów motywacyjnych.

tłumacz przysięgły języka niemieckiego
Tłumaczenia przysięgłe 2

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu

Tłumaczenia przysięgłe 1

Zadzwoń do nas

888 500 123, 881 500 123

Tłumaczenia przysięgłe 3

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00

5/5 - (2 votes)